31. oktobris - diena, kas uz visiem laikiem ir iegājusi vēsturē, kad āmurs kāda augustīnieša klostera mūka rokās lika atskatnēt reformācijas saucienam, ka Dievs taisno grēciniekus vienīgi caur ticību uz Jēzu Kristu. Mārtiņa Lutera sauciens bija sauciens pēc evaņģelizācijas - lai šī Dieva taisnošanas Vēsts sasniedz katru cilvēku. 31. oktobris ir arī tumšākā gada nakts, kad pasaule svin helovīnus un dievina tumsu. Šī ir mūsu iespēja ienest Evaņģēlija gaismu tumšākajā gada naktī, padarot šos par gaismas svētkiem. Mēs esam pasaules gaišums un pilsēta kalnā, kas nevar būt apslēpta. Tāpēc ļausim savai gaismai spīdēt tālu un spoži šajā naktī. Mēs pasludinam šo nakti par evaņģēlizācijas nakti!
Kas tev jādara?Evaņģēlizācijas naktī mēs vēlamies pārklāt Latviju ar Evaņģēliju! Mēs nespējam to izdarīt vieni. Tāpēc mēs aicinam kristiešus, draudzes un kalpošanas iesaistīties aktīvā evaņģelizācijā visas dienas garumā! Padalies ar šo ziņu tālāk un aicini savu draudzi veidot komandu. Tad, 31. oktobrī dodies ar savu komantu pie cilvēkiem jums apkārt, lai aiznestu viņiem vēsti par Jēzu! Tas var notikt pasniedzot cilvēkiem evaņģēlija bukletiņu vai pastāstot par Jēzu ar saviem vārdiem un aicinot cilvēkus uzticēties Jēzum. Tici, ka Evaņģēlijs ir Dieva spēks par glābšanu un uzticies Svētajam Garam, kurš savā laikā to lietos, lai aicinātu cilvēkus pie sevis.Izveido komandu
Aicini savu draudzi un draugus iesaistīties evaņģelizācijas naktī un izveido komandu!
Izdrukā bukletus
Pasūti vai izdrukā bukletus. Tie palīdzēs jums uzsākt sarunu. Bukletus ir iespējams atrast arī Cilvēku Zvejnieki mājaslapā.
Atzīmē savu komandu kartē
Atzīmē savu komandu kartē un redzi citas komandas un vietas, kur norisinās evaņģelizācijas nakts.
Dodies pie cilvēkiem!
31. oktobrī dodies ar savu komandu pie cilvēkiem jums apkārt. Kopā mēs spējam iedegt Latviju Kristum!Evaņģelizācijas nakts kartePievieno savu komandas vietu kartē!
* Pievieno savu e-pastu vai telefona numuru, ja vēlies lai citi spētu sazināties ar jūsu komandu. Šī būs iespēja tiem, kuriem nav savas komandas pievienoties jūsu komandai.Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/cilvekuz/public_html/wp-content/themes/constructzine-lite/footer.php on line 1