Lejuplādēt


Tuvojas helovīni! Kā kristiešiem mum nav jābaidās no šiem svētkiem. Tā ir viena reize gadā, kad cilvēki paši nāk klauvēdami pie mūsu durvīm. Izmantosim šo laiku, lai dalītos ar Evaņģēliju! Jo tumšāka nakts, jo spožāk mēs spīdam. Helovīnu ilūzijas ir jautrs veids kā dalīties ar evaņģēliju.

Pirmā kartiņa: Kura no šīm kartiņām tev šķiet lielāka? Patiesībā abas no tām ir vienādas. Mūsu acis mūs var bieži pievilt. Taču vai Tu pārdotu vienu no savām acīm par miljons eiro? Diez vai kāds to darītu. Taču mūsu acis ir tikai logs, caur kuru skatās ārā mūsu dvēsele. Jēzus teica, "Ko tas dos cilvēkam, ja tas iemantos visu pasauli un pazaudēs savu dvēseli!" Nav nekā svarīgāka par to, kur tu pavadīsi mūžību!

Otrā kartiņa: Pārbaudi sevi pēc 10 baušļiem! Vai esi kaut reizi melojis, kaut ko nozadzis vai tukši piesaucis Dieva vārdu? Kurš gan nav! Tas parāda to, ka mēs visi esam vainīgi Dieva priekšā. Bībele saka, ka sods par grēku ir elle. Bet Dievs tik ļoti pasauli mīlēja, ka Viņš sūtīja savu Dēlu Jēzu Kristu ciest un nomirst pie krusta mūsu vietā! Un Dievs dāvā mūžīgu dzīvību katram, kurš aizgriežas no saviem grēkiem un uzticas Jēzum!Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/cilvekuz/public_html/wp-content/themes/constructzine-lite/footer.php on line 1